Doctor’s Best Serrapeptáza, 40 000 SPU x 270 rostlinných kapslí

Kód: DRB-SRR40-270
Akce Bestseller
1 653 Kč –3 %
Doctor’s Best Serrapeptáza, 40 000 SPU x 270 rostlinných kapslí
1 653 Kč –3 % 1 600,80 Kč 1 392 Kč bez DPH
ihned k odeslání (4 ks)
Můžeme doručit do:
6.10.2023
Možnosti doručení
Proteolytický enzym

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doctor’s Best Serrapeptáza, 40 000 SPU x 270 rostlinných kapslí

Pomáhá rozpouštět tvrdé částice složené z bílkovin, které způsobují nežádoucí vedlejší účinky toxinů, jizev, krevních sraženin a cyst.

Serrapeptase je proteolytický enzym, který pochází z kmene E15 druhu Serratia

Používá nátěr Serrateric ™, který chrání enzym před žaludečními kyselinami, dokud nedosáhne střeva, a tudíž optimalizuje absorpci.

Bezlepkové, GMO, vegetariánské, veganské

Doporučené dávkování: 1 kapsli denně v odstupu od jídla nebo podle pokynů lékaře

Co je Doctor´s Best Serrapeptase?

Doctor's Best Serrapeptase pomáhá rozpouštět tvrdé částice vyrobené z bílkovin, které způsobují nežádoucí vedlejší účinky toxinů, jizev, krevních sraženin a cyst. Serrapeptase je proteolytický enzym, který pochází z druhu bakterií Serraitia, kmen E15 a byl studován více než 40 let. Vzhledem k tomu, že serrapeptase může být zničena žaludečními kyselinami, Best Serrapeptase používá Serrateric ™, povlak, který chrání enzym, dokud nedosáhne střeva, a tak optimalizuje absorpci.


Jak to funguje?

Sliznice jsou tenká vrstva tkáně nebo epitel, které lemují duté struktury těla, které se otevírají směrem ven, jako je systém horních cest dýchacích. Vylučují mírně viskózní tekutinu zvanou hlen, což je vlastně komplexní viskoelastický gel, který maže a zvlhčuje povrchy dutin. Jako součást normální zdravé fyziologie je hlen první obrannou linií v nose a plicích k zachycení a filtraci vdechovaného prachu, znečišťujících látek a dalších potenciálně škodlivých látek. Proteolytické enzymy, jako je serrapeptase, mohou v hlenu štěpit nevhodné proteinové komplexy. To pomáhá podporovat zdravou rovnováhu mezi odpovídající viskozitou hlenu / pružností a komfortem dýchacích cest spojeným s membránami sliznic dýchacího ústrojí. Jako proteolytický enzym pomáhá serrapeptase rozpouštět nežádoucí tvrdé částice z bílkovin včetně jizevní tkáně a krevních sraženin.

Proč bych měl brát Doktor's Best Serrapeptase?

Jako součást zdravé fyziologie je hlen první obrannou linií v nose a plicích k zachycení a filtraci vdechovaného prachu, znečišťujících látek a dalších potenciálně škodlivých látek. Když vaše tělo produkuje příliš mnoho hlenu, může způsobit, že se vaše sinusová oblast bude cítit „naplněná“ nebo nepohodlí ve vaší dutině nebo dýchacích cestách. Proteolytické enzymy mohou štěpit nevhodné proteinové komplexy v hlenu. To má za následek příznivou viskozitu nosního a bronchiálního hlenu, která může podpořit očistu dýchacích cest a zvýšit pohodlí nosních dýchacích cest.

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPLŇKY STRAVY
Datum minimální trvanlivosti/DMT: 12/23

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: