Dračí Krev

Dračí Krev: Přírodní Zázrak pro Zdraví a Léčbu

Sangre de Drago, známý také jako Dračí krev, představuje fascinující strom vysoký 10-20 metrů, který se tyčí v nadmořských výškách od 300 do 2.000 metrů v povodí Amazonky a Andách. V některých oblastech dokonce vytváří malebné lesy. Historie tohoto stromu sahá až do roku 1600, kdy španělský přírodovědec a objevitel, otec Bernabé Cobo, poprvé dokumentoval jeho léčivé vlastnosti.

Strom se vyznačuje zajímavým jevem: při naříznutí nebo odloupnutí kůry z něj vytéká tmavě červená, pěnivá míza, připomínající krev - odtud název „Dračí krev“. Tato míza je ceněna v tradičním léčitelství pro své široké spektrum využití, a díky obsahovým látkám a jejich účinkům patří mezi jedny z nejvíce zkoumaných rostlin původem z Peru.

Výzkumy probíhající již od šedesátých let 20. století na renomovaných univerzitách po celém světě potvrdily tradiční využití této mízy u indiánů při léčbě virových onemocnění a infekcí. Zaznamenány byly pozoruhodné antivirové účinky, včetně podpory při léčbě žaludečních vředů, ulcerózní kolitidy a Crohnovy choroby. Účinky Sangre de drago jsou dokonce mnohonásobně silnější než u penicilinu.

Tato léčivá míza nachází uplatnění i v boji proti chřipce, angíně, nachlazení, zánětům hrtanu, mandlí, dutině ústní a virovým zánětům dýchacích cest. Podporuje léčbu cukrovky, anemie, pásového oparu, a je významná pro zlepšení trávení a zmírnění nadýmání. Kromě posílení imunitního systému se využívá pro zastavení krvácení, urychlení hojení ran a ochranu před infekcemi. Další studie zkoumají její potenciál v léčbě AIDS, leukémie a jiných nádorových onemocnění.

Dračí krev, získaná z mízy stromu Croton lechleri, má prokázané antimikrobiální, antibakteriální, antimykotické a antivirové účinky, a je zvláště účinná proti virům typu herpes. Díky těmto vlastnostem podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a při vnějším použití působí dezinfekčně, urychlujíc produktivní hojení ran. Její potenciál v boji proti bradavicím je také velmi slibný.

Působení Sangre de Drago zasahuje širokou škálu zdravotních problémů, včetně rakoviny, střevních a žaludečních obtíží, a nabízí přírodní alternativu k tradičním antimykotikům, antibiotikům a antivirotikům. Vzhledem k jejímu širokému spektru účinků je nejen cenným příspěvkem k tradiční medicíně, ale stává se i předmětem intenzivního vědeckého výzkumu.

Pro více informací navštivte: http://www.theherbdepot.com/cs/standard/dragons-blood_dragons-blood_1112.html