FUCOIDAN - EXTRAKT Z HNĚDÝCH ŘAS, 180 Veg.kaps, HANOJU

Kód: 5610180
Bestseller Extrakt
Značka: HANOJU
ZDARMA
2184 fucoidan extrakt z hnedych ras 180 veg kaps hanoju
2 385 Kč 2 129,46 Kč bez DPH
Skladem (obchod) (5 ks)
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení

Zaměření: podpora imunitního systému a optimálního stárnutí, střevní mikrobiom, obranyschopnost, vitalita, dlouhověkost, prebiotikum. * Aktivní složky: Fucoidan extrakt hnědých řas. * Fucoidan je druh rozpustné vlákniny. Fukoidan je glykonutrient - sulfatovaný polysacharid extrahovaný z hnědých mořských řas, jako jsou Mozuku, Wakame, Kombu, Hijiki a Bladderwrack. Fucoidan vykazuje hojnost imunomodulačních vlastností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FUCOIDAN extrakt z hnědých řas od HANOJU

Doplněk stravy z hnědých řas - Fucoidan.

2 tobolky obsahují (doporučené doporučení denního příjmu):
1200 mg Fucoidan extrakt hnědých řas
200 mg hydroxypropylmethylcelulózy (obal kapsle)

Složky:

Fucoidan - extrakt z hnědých řas

Může přirozeně obsahovat siřičitan / oxid siřičitý.

Obsah balení:
180 tobolek po 700 mg = 126 g

Doporučené dávkování:
Vezměte až 2 kapsle denně, nejlépe půl hodiny před jídlem s velkým množstvím vody.

 

Obecné informace:

Fukoidan je glykonutrient - sulfatovaný polysacharid extrahovaný z hnědých mořských řas, jako jsou Mozuku, Wakame, Kombu, Hijiki a Bladderwrack. Tento jedinečný a komplexní sulfatovaný polysacharid se nenachází v jiných mořských řasách nebo suchozemských rostlinách. Byl identifikován v první polovině minulého století profesorem Johannem Haraldem Kylinem z Uppsalské univerzity ve Švédsku v roce 1913. Fucoidan je druh rozpustné vlákniny. Chemicky je Fucoidan polysacharid obsahující podstatná procenta L-fukózy, sulfátových esterových skupin, galaktózy, manózy, xylózy a kyseliny uronové.

Mořské řasy jsou součástí stravy v mnoha kulturách a druhy obsahující fukoidan se tradičně používají pro různé terapeutické účely. Fucoidan vykazuje hojnost imunomodulačních vlastností a bylo prokázáno, že zprostředkovává řadu významných biologických účinků na savčí buňky v laboratorním výzkumu. Výzkum také naznačuje, že fukoidan může mít významnou antioxidační aktivitu.

Dnes existuje více než 2300 publikovaných studií zkoumajících fukoidany. Extrakty se používají pro řadu aplikací, od vysoce charakterizovaných frakcí pro lékařská zařízení a farmaceutický výzkum až po vysoce čisté extrakty pro komerční nutriční, kosmetické a veterinární přípravky. Poptávka v kategoriích podpory imunity, zdraví střev/zažívání a zdravého stárnutí pohání rostoucí trh s fukoidany. Historie fukoidanu Jako přímý výsledek komplexní dokumentace důkazů vyvolává fukoidan značný vědecký zájem mimo oblast výživy, zejména jako aktivní sloučenina pro použití v lékařských zařízeních a topických aplikacích. Nové oblasti vědy o fukoidanech zahrnují hojení ran, sportovní výkon, zdraví ústní dutiny a dermatologii. Obrovské příležitosti, které leží pod hladinou oceánu, nadále odměňují nejinovativnější výzkumné mozky v tomto odvětví.

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPLŇKY STRAVY
Kategorie: ANTIOXIDANT
Datum minimální trvanlivosti/DMT: 2/27

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: