Tribulus Terrestris Bulharský extrakt 90 Vkapslí | VemoHerb

Kód: 20001
Tip Extrakt
Značka: VemoHerb
599 Kč 534,82 Kč bez DPH
Skladem (obchod) (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

Standardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris (Kotvičník zemní). Originální bulharský Tribulus obsahuje 40-60x vyšší množství Protodioscinu v sušině oproti Tribulusu z ostatních částí světa.

VemoHerb Tribulus Terrestris má vysoký obsah steroidního saponinu Protodioscinu. Společnost Vemo99 Ltd. (1996) je držitelem speciální technologie na extrakci Tribulus Terrestris s garantovaným obsahem 60% čistého Protodioscinu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální bulharský Tribulus Terrestris (Kotvičník zemní) s garantovaným obsahem 60% protodioscinu

Produkt je pravidelně v každé šarži (před uvolněním k prodeji) testován na nepřítomnost hormonů a prohormonů v akreditované laboratoři.

Hlavním benefitem originálního bulharského VemoHerb Tribulus Terrestris je vysoký obsah steroidního saponinu Protodioscinu (standardizace na 60%), což je v současné době v rámci celosvětového měřítka jeden z nejsilnějších dostupných extraktů z obsahem Protodioscinu na trhu (POZOR – nezaměňovat s celkovými saponiny!) Standardizovaný obsah Protodioscinu je garancí nízkého obsahu ostatních méně účinných saponinů jako je Protogracilin a další, dále je limitován obsah flavonoidů (vždy pod 10%) a taninů (vždy pod 10%).

Originální  bulharský Tribulus Terrestris, skutečná garance účinku

Ne každý ví, že Tribulus Terrestris (Kotvičník zemní) je rostlina, kterou můžeme nalézt v několika částech světa, jako jsou USA, jižní Amerika, Mexiko, Španělsko, Indie, Čína a Bulharsko. Ještě méně je veřejnosti známo, že bulharský Tribulus má úplně jiné vlastnosti, než Tribulus z ostatních částí světa. Originální bulharský Tribulus obsahuje 40-60x vyšší množství Protodioscinu v sušině oproti Tribulusu z ostatních částí světa. Z tohoto důvodu je také bulharský Tribulus jako surovina několikanásobně dražší.  Uvedený rozdíl ve složení je dán odlišným genotypem rostliny, obdobím sklizně atd. Proto je také např. činský nebo indický tribulus využíván k odlišným účelům jako je diuretické působení atd.  U těchto produktů není garantován obsah Protodioscinu, ale jsou obvykle uváděny pouze celkové saponiny, protože obsah Protodioscinu je minimální.

Jak poznám originální bulharský Tribulus (Kotvičník zemní)?

V současné době existují v Bulharsku pouze dva hlavní producenti nabízející extrakty s vysokým obsahem  Protodioscinu: VemoHerb Tribulus (60% Protodioscin) a Sopharma Tribestan (průměr 54-55% Protodioscin/Protogracilin). Společnost Vemo99 Ltd. (1996) je držitelem speciální technologie na extrakci Tribulus Terrestris s garantovaným obsahem 60% čistého Protodioscinu.

POZOR – nikdy nezaměňujte obsah čistého Protodioscinu s  obsahem celkových saponinů. Saponiny jsou pouze všeobecným pojmem, takže např. i 95% extrakt s obsahem saponinů, může obsahovat pouze 1,5 % Protodioscinu! Důvodem je zmíněný původ suroviny.


Balení: 90 kapslí (40,5 g)

Dávkování: Základní dávka je 3 – 6 kapslí denně ve 3 dávkách po 1-2 kapslích. Zapijte dostatečně vodou. 

Další možnosti dávkování: Silové sporty a kulturistika: 8-týdenní kůra
VemoHerb Tribulus je doporučováno dávkovat v osmitýdenních kůrách s dvoutýdenní přestávkou. Plná denní dávka je 10-15 mg na 1 kg tělesné hmotnosti, rozdělená do tří dávek během dne.
Pokud je Vaše hmotnost například 80 kg, je Vaše dávka 800 – 1200 mg denně = 4 – 6 kapslí denně, to znamená 3 x denně 1-2 kapsle.
Pokud je Vaše hmotnost například 100 kg, je Vaše dávka 1000 – 1500 mg denně = 6 – 8 kapslí denně, to znamená 3 x denně 2 - 3 kapsle.
Po ukončení osmitýdenní kůřy, doporučujeme dvoutýdenní přestávku, následně  doporučujeme celý cyklus zopakovat.

Upozornění: Dodržujte doporučený postup dávkování! Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém místě.

 


Výživové údaje:

Počet dávek v balení: 11 - 30

1 kapsle

Standardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris (Kotvičník zemní)
s obsahem 60% furostanolového saponinu, determinovaného
jako
Protodioscin

200 mg

 

 

 

 

 

 

Složení: 1 veganské kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza): 200 mg suchý standardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris (Kotvičník zemní) s obsahem 60% furostanolového saponinu, determinovaného jako protodioscin, mikrokrystalická celulóza, protispékavé látky stearan hořečnatý a fosforečnan vápenatý.


Doplněk stravy.

 

více v herbáři

odkaz na zdroje:

http://casopis-zsfju.zsf.jcu.cz/prevence-urazu-otrav-a-nasili/clanky/1~2012/196-apigenin-%E2%80%93-antimutagenni-ucinky-a-prevence-rakoviny

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17719068

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=tribulus+terrestris

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPLŇKY STRAVY
Země původu: Bulharsko
Kategorie: anabolika, afrodiziaka, adaptogeny, antioxidanty,.
Datum minimální trvanlivosti/DMT: 12/25

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: