Mico-Pne 300ml a 30 kapslí

Kód: 54004
6 399 Kč 5 713,39 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
- Nanoemulze HIFAS® 300ml
- Probiotics HDT 30 kasplí
- Řada SUPER ACUT-LINE
- SILNÉ EXTRAKTY S NEJVYŠŠÍ POTENCÍ A ÚČINKEM
- Při stavech extrémně vysoké zátěže organizmu
- Mikrobiom (osa plíce-střevo)
- Živé, fermentované extrakty z hub
- Spící probiotika + prebiotika + vitamíny

Detailní informace

Detailní popis produktu

MICO-PNE

Doplněk stravy, se sladidly

SPECIÁLNÍ BOX MICO-PNE:

 • 1 x NANOEMULZE HIFAS® (300 ml) - ŽIVÉ FERMENTOVANÉ EXTRAKTY Z ADAPTOGENNÍCH HUB, PREBIOTIKA, SMĚS BIOAKTIVNÍCH VITAMÍNŮ
 • 1 x PROBIOTICS HDT (30 kapslí) - SPÍCÍ SYMBIOTICKÉ BAKTERIE
 • 1 x DÁVKOVACÍ STŘÍKAČKA / ODMĚRKA
 • VHODNÉ PRO JEDINCE ZAMĚŘENÉ NA: ZVÝŠENÍ VITALITY A KVALITY ŽIVOTA (PŘI STAVECH EXTRÉMNĚ VYSOKÉ ZÁTĚŽE ORGANIZMU), REVITALIZACE MIKROBIOMU (OSA PLÍCE-STŘEVO)
 • SUPER ACUT-LINE = SILNÉ EXTRAKTY S NEJVYŠŠÍ POTENCÍ A ÚČINKEM

Možnosti využití produktu:

 • Pravidelná kůra = super-intenzivní restart  
 • Při dlouhodobé únavě a nízké vitalitě
 • Při stavech extrémně vysoké zátěže organizmu = pomáhá zlepšovat toleranci*
 • Po stavech extrémně vysoké zátěže organizmu = zvýšení vitality a kvality života*

*V případě jakékoliv konvenční léčby a zařazení tohoto produktu jako podpůrného doplňku výživy pro střevní mikrobiom (tzv.mikrobiota) a vitalitu, konzultujte vždy se svým ošetřujícím lékařem!

FERMENTOVANÉ EXTRAKTY Z ADAPTOGENNÍCH HUB V NANOEMULZI = ZVÝŠENÁ BIODOSTUPNOST O VÍCE NEŽ 70%!

Po dlouholetém výzkumu představuje Hifas da Terra novou generaci vylepšených a výkonnějších holistických doplňků stravy s větším účinkem na mikroflóru a střevní sliznici, které pomáhají při stavech vysoké zátěže organizmu a při stavech vysokého vyčerpání.

Tyto nové receptury jsou založeny na výsledcích nejmodernějšího klinického výzkumu a spolupráce s vědeckým týmem Univerzity Santiago de Compostela. V současné době probíhají klinické studie fáze II, kdy jsou produkty testovány ve dvojitě zaslepených klinických studiích, randomizovaných proti placebu.

Receptura Mico-Pne je založena na symbióze silných bioaktivních extraktů z adaptogenních hub, které jsou upraveny procesem fermentace a následně převedeny do formátu nanoemulze, která zvyšuje biologickou dostupnost a vstřebávání až o 70 %.

KOMPOZICE ŽIVÝCH FERMENTOVANÝCH EXTRAKTŮ:

 • Exkluzivní extrakty HdT hub, jejichž kmeny byly vyselektovány z Mykologické banky Hifas®
 • Probiotické kultury (Lactobacillus plantarum, Lactobacillus brevis), bioaktivní molekuly (enzymy, aminokyseliny, fytonutrienty atd..) a bioaktivní metabolity - přirozeně selektované houbami v procesu fermentace
 • Prebiotika ve formě vlákniny z adaptogenních hub a frukto-oligosacharidů (FOS)

SEZNAM ZÁKLADNÍCH BIOAKTIVNÍCH SLOŽEK V TEKUTÉ NANOEMULZI (10,5ML)

 • Cordyceps sinensis (Cordyceps) extrakt 400 mg
 • Ganoderma lucidum (Reishi) (organický extrakt) 400 mg
 • Lentinula edodes (Shiitake) (organický extrakt)  400 mg
 • Polyporus umbellatus (Polyporus) (organický extrakt) 400 mg
 • Agaricus blazei (Žampion mandlový) (organický extrakt)  300 mg
 • Grifola frondosa (Maitake) (organický extrakt) 300 mg
 • Hericium erinaceus (Lví Hříva) (organický extrakt) 300 mg
 • Inonotus obliquus (Chaga) (organický extrakt)  300 mg
 • Acerola (organický koncentrát) (Malpighia glabra L.) 210 mg
 • Obsahuje vitamíny a minerály: A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12, C, D3 a selen

SPÍCÍ SYMBIOTICKÉ BAKTERIE V KAPSLÍCH PRO OPTIMÁLNÍ ÚČINEK

Kromě přirozeného obsahu v tekuté formě, jsou symbiotické bakterie přidány ve formě kapslí, tak aby se umocnil celkový účinek produktu na maximální úroveň.

Kombinace Lactobacilus plantarum a Lactobacilus brevis je pozoruhodná svou úlohou při stabilizaci střevní mikroflóry a při zmírňování různých vedlejších účinků při nadměrné zátěži a přetížení organizmu (chemický vliv, bakteriální nerovnováha atd..)

Biotechnologický tým vědeckých pracovníku Hoifas da Terra vyvinul ve spolupráci s vědeckým týmem Univerzity Santiago de Compostela inovativní technologii pro stabilizaci fermentu, takže Lactobacilus plantarum a Lactobacilus brevis jsou v tzv. klidovém stavu (spící symbiotické bakterie). Aktivují se až v těle po požití a jsou gastrorezistentní, čímž skutečně uplatňují svou probiotickou funkci na střevní úrovni.

Obě receptury Mico-Pne jsou symbiotické, tedy jsou navrženy tak, aby vzájemně zesilovaly své působení = fermentované houby v nanoemulzi  +  probiotika v gastrorezistentních kapslích.

Výtažky z hub, které doprovázejí formuli, poskytují kromě svého základního účinku organicky vázané minerály a fosfo-sfingolipidy, které pomáhají symbiotickým bakteriím osadit střevní sliznici. Dále poskytují bioaktivní prebiotika, která dobré bakterie vyživují a podporují jejich růst a rozmnožování. Pomáhají také naší vlastní endogenní flóře (dobré bakterie), tedy našemu vlastnímu probiotickému genofondu, v růst a koexistenci s introdukovanými kmeny.

#1 MUSHROOM ORIGINAL = HIFAS DA TERRA

 • Kontrola produkce od A po Z = prémiová kvalita
 • Vlastní klinické studie a vývoj s tradicí od roku 1998
 • Uznávaný leader v oboru = vlastní biotechnologické laboratoře
 • 100% Evropský původ = vlastní ekofarma a mykorhizní les
 • Pozitivní kyslíková produkce = vyšší produkce O2 , než spotřeba CO2!
 • Hifas® Mycotherapy Bank -  jedna z největších kmenových bank hub 
 • Prestižní člen asociace IMMA (Integrative Myco-Medicine Association)
 • Certifikace GMP (Good Manufacturing Practice)
 • Bez obsahu syntetických beta-glukanů
 • GMO FREE

Hifas da Terra = Evropský leader v oboru adaptogenních hub

Hifas da Terra (prestižní člen asociace Integrative Myco-Medicine Association) je evropský biotechnologický leader ve vývoji produktů z bioaktivních adaptogenních hub. Společnost má aktuálně více než 15 aktivních klinických studií hodnotících benefity suplementace jejími produkty. Spolupracuje na nich s vysokými školami a lékařskými zařízeními - například Univerzitou ve Vigo, Fakultní nemocnicí Ourense, Nemocnicí Meixoeiro nebo Centrem lékařské geriatrické pomoci v Leganés. V současné době realizuje Hifas da Terra tyto klinické studie / projekty.
 

Hifas da Terra = Vše pod jednou střechou

Hifas da Terra je prémiová španělská firma zaměřená na špičkovou produkci vlastních adaptogenních hub. Suroviny pro výrobu svých doplňků nenakupuje od jiných producentů, ale získává z hub pěstovaných na vlastní eko farmě. Zde jsou houby za nejpřísnějších podmínek pěstovány buď v ekologických sklenících a nebo přímo na přírodním dřevě tak, jak je to běžné v přírodě. Hifas da Terra tak doslova kontroluje celý proces růstu, sklizně a výroby konečného produktu - vše se totiž odehrává pod vlastní střechou a nebo jak říká Esteban Stompel, jeden ze zakladatelů značky a šéf výzkumu a inovací, ve vlastním houbovém lese. Za zmínku stojí, že společnost Hifas de Terra vysadí každý rok více než 120.000 mykorhizálních stromů, které se kromě produkce starají o pozitivní produkci kyslíku.
 
Hifas da Terra = Vše zasvěceno vývojí a výzkumu
 
62 % zisku Hifas da Terra jde na výzkum a vývoj. Všichni v Hifas se soustředí primárně na vývoj, vědecký výzkum a na poskytnutí řešení pro zlepšení života. Prostřednictvím pre-klinických a klinických zkoušek se ověřuje a dokazuje účinek všech produktů. V tomto směru HdT překračuje biotechnologickou hranici a míří do oblasti biopharma hledáním nových patentovatelných produktů a nových použití jako prostředků bioaktivní přírodní podpory. Máme vlastní velký vědecký tým a  pracuje s námi více než 200 multidisciplinárních expertů.
 
Hifas® Mycotherapy Bank -  jedna z největších kmenových bank hub 
 
Hifas da Terra má jednu z největších bank kmenů adaptogenních hub v Evropě, což umožňuje vybrat pro každé zaměření ten nejvíc vhodný kmen. Exkluzivní banka Hifas da Terra obsahuje kolekci více než 200 kmenů, z nichž některé jsou depozitované a chráněné pod rozdílnými IP právy (Intellectual Property), zatímco jiné jsou v procesu patentování. Výzkumný a vývojový tým Hifas da Terra neustále pracuje na rozšiřování kmenové banky vyhledáváním a selektováním nových kmenů adaptogenních hub.
 
 
Hifas da Terra = Quality, Purity and Potency
 
Hifas da Terra má motto "Quality, Purity and Potency" - "Kvalita, Čistota a Účinnost". Aby tyto tři body mohla značka u všech svých produktů garantovat, vyvinula exkluzivní systém kontroly kvality kombinující pokročilé vlastnosti technologií užívaných v Oddělení výzkumu a vývoje, a striktní požadavky Oddělení kontroly kvality. Výroba se drží těchto pravidel:
 
 • 360° dohledatelnost - každou složku v produktech Hifas da Terra lze dohledat doslova ze všech stran, proto 360°. Přísně kontrolovaná produkce od pěstování, přes kultivační procesy až po uvedení na trh podléhají farmaceutickému standardu kvality GMP (Good Manufacturing Practice).
 • Trojí analytická kontrola - kontrola probíhá v oblasti bezpečnosti, čistoty, koncentrace aktivních složek a potvrzení stability finálního produktu. To zahrnuje testování na mikrobiologickou čistotu, pesticidy, těžké kovy a lepek. Každý extrakt z hub má svůj unikátní "otisk prstů" pořízený pomocí pokročilých analytických technik, který nám pomáhá doložit identitu extraktu.
 • Bezpečnost - Produkty se testují pro získání statutu "organic": Toto testování garantuje naprostou absenci 400 pesticidů a těžkých kovů v každé vyprodukované šarži stejně jako ve finálním produktu. Externí kontrolní analýzy provádí organizace EUROFINS a CRAEGA.
 • Mikrobiologické testování - Testování Hifas da Terra je v některých případech více striktní než ta, která vyžadují Evropské lékopisy stanovující předepsanou kvalitu léků.
 • Testy na stabilitu - Jejich použití je normálně vyhrazeno exkluzivně pro farmaceutický průmysl a mnoho společností je neprovádí. Finální produkty jsou testovány pod určitou teplotou s vlhkostí vzduchu, aby se posoudila stabilita formule.
 • Koncentrace - Standardizace aktivních složek: Na rozdíl od ostatních produktů z adaptogenních hub, Hifas da Terra informuje na etiketách o koncentracích aktivních složek - tyto koncentrace jsou získané pomocí přesných analytických procesů. Laboratorní tým Hifas da Terra certifikuje jejich přítomnost, složení a koncentraci (beta-glukany, terpeny, vitamíny a minerály, a další látky), prostřednictvím externích analytických auditových systémů - GMP, ISO 13485 a EUROFINS Labs.
 • Pouze esenciální složky - a žádné neesenciální (rýže, dřevo, slupky,...)
 • 100% rostlinné kapsle - naše kapsle nejsou smíchané s bylinnou medicínou, umělými sladidly nebo plnidly
 • 100% Recyklovatelné - 100% recyklovatelné skleněné nádoby

Maximální koncentrace nedenaturovaných biomolekul extraktu = technologie HGE - Hifas Green Extraction

Implementujeme vrcholové technologie (čekajících na patent) přímo spojené s účinností produktu a výtěžkem extrakce. Minimalizujeme také množství nepoužitého vedlejšího materiálu díky používání vedlejších produktů v zemědělství nebo v oblasti zvířecích krmiv. 
 

HGE - Hifas Green Extraction - exkluzivní extrakční systém, který používá unikátní technologie a vstupní materiály z hub v kvalitě RAW (sušené při teplotách pod 40 stupňů Celsia) pro dosažení vyšších koncentrací bioaktivních ingrediencí. HGE je také extrakční systém, který je ekologický a udržitelný.

Společnost Hifas da Terra patří v celosvětovém měřítku mezi uznávané průkopníky v oblasti nových extrakčních metod, zaměřených na ekologickou cestu. Prvopočátky technologie Hifas Green Extraction Technology® lze nalézt v článku Sequential extraction of Hericium erinaceus using green solvents publikovaném v roce 2015 v časopise LWT- Food Science, švýcarské společnosti pro potravinářskou vědu a technologii (SGLWT/SOSSTA).

Hifas Green Extraction Technology® je unikátní a efektivní extrakční metoda (patentovaný), při které je zaručen bezpečný, čistý a vysoce kvalitní extrakt. To vše prostřednictvím unikátního procesu, při kterém se snižuje spotřeba energie, jsou používána alternativní rozpouštědla a obnovitelné přírodní zdroje.

Biotechnologové společnosti Hifas da Terra tak navrhli a implementovali uznávaný extrakční postup, který je patentovaný a chráněný průmyslovým tajemstvím. Při tomto jedinečném procesu lze získat maximální koncentraci každé bioaktivní látky v její původní nedenaturované podobě. Jedná se o tzv. nedenaturované MIB (Mico-Inmuno-Biotics) extrakty, které jsou bioaktivní a identické se svým zdrojem!

 
 
Jak vybrat kvalitní suplement s houbami?
 
Houby mohou obsahovat těžké kovy, pesticidy a mohou být ozářené. Výběr dobré značky je proto zásadní. Vždycky bychom se měli dívat po koncentracích aktivních složek a po těchto označeních:
 
STUDIE ODHALILA, ŽE 75 % TESTOVANÝCH SUPLEMENTŮ S REISHI OBSAHOVALO JEN STOPY NEBO VŮBEC ŽÁDNÉ HOUBY. ZDROJ: REVISTA NATURE & NUTRAINGREDIENTS.
 
Studie proběhnuvší v roce 2017 v USA a publikovaná ve vědeckém žurnálu Nature odhalila, že jen 25 % produktů s houbami, tzn. 1 ze 4, obsahuje takové množství Reishi, které je na obalu. Ostatních 75 % má pouze stopy Reishi a nebo neobsahuje houby vůbec.
 
Optimalizace a udržitelnost ve výrobním procesu
 
Kvalita, účinnost a náš závazek k životnímu prostředí jdou ruku v ruce tak, abychom mohli poskytnout špičkové a udržitelné produkty.
 
Udržitelnost
 
Heslem je "Healthy & Conscious - Always good for you, now better for the planet". Dosáhnutí dokonalosti našich produktů spolu s ochranou prostředí je naše zdravá obsese. Od začátku do konce, od nejdůležitějšího až po malé detaily toho, co děláme a jak to děláme, nás definují tyto standardy a principy:
 
 • BIO, NE-GMO produkty
 • GMP farmaceutická kvalita a bezpečnostní standardy
 • Produkty vhodné pro celiaky, jedince s laktózovou intolerancí a vegany
 • 100% rostlinné kapsle z celulózy, očistěné vody a mrkvového koncentrátu
 • Papír z udržitelných lesů... a nyní u našich produktů sklo nahrazuje recyklovatelný plast
 • Naším dalším cílem je být zelení
 
 
Skleněné obaly
 
Náš závazek k ochraně prostředí zahrnuje obaly našich produktů: zavádíme sklo, materiál s nekonečno životy. Sklo nejen, že má nekonečný životní cyklus, ale také díky pevnosti a barvě topazu našich nových lahviček chrání a uchovává vlastnosti extraktu vevnitř. A také 100% eliminuje možnost přenosu materiálu z obalu do produktu. Možnost nekonečného znovuvyužití skla redukuje emise CO2 a nutnost využití nového materiálu pro výrobu nových obalů.
 
Houby pomáhají životnímu prostředí
 
Většina z nás netuší, že houby jsou neocenitelné pro obnovu a regeneraci půdy. Hifas da Terra provádí enviromentální výzkumné projekty zaměřené na obnovu půdy kontaminované uhlovodíky a látkami z těžební činnosti, stejně jako na obnovu půdy poškozené lesními požáry. Zatímco některé houby jsou schopné rozkládat znečišťující látky, jiné přináší život do inertní půdy pomocí interakce s kořeny kaštanů, dubů a různých jehličnanů. Tyto symbiotické druhy hub poskytují stromům, se kterými spolužijí, velkou odolnost a sílu pro přežití v nepříznivých podmínkách. Symbiotickému soužití prospěšných hub s kořeny rostlin se říká mykorhiza. Společnost Hifas da Terra průběžně vysazuje mykorhyzní stromy pro pomoc poškozené půdě.
 
Čistá energie a energetická úspora
 
Sídlo Hifas da Terra obklopuje přirozená zeleň, která zároveň vyžaduje zvládnutí hospodaření s vodními zdroji. Proto je zde studna shromažďující dešťovou vodu, která po ozónovém očištění slouží jako zdroj vody pro sídlo firmy. Biomasa získaná z okolního lesa je užívaná jako biopalivo generující teplo v průběhu zimy v našich břidlicových podlahách.
 
 
Méně odpadu
 
Hifas také používá systém uzavřené smyčky pro nakládání s odpady z pěstebních pytlů a polen, které používáme při pěstování našich hub. Jakmile skončí výrobní cyklus pytlů a polen, výsledný substrát se použije k vyživování naší půdy organickou hmotou.
 
Naše uhlíková stopa
 
Hifas da Terra generuje více kyslíku než ho spotřebuje!  Díky programu Hifas Foresta je každý rok zasazeno 120.000 stromů. Tyto stromy hrají hlavní roli v obnově krajiny a půdy. Podporují rovněž udržitelnou ekonomiku generováním cenných zdrojů v krajině pro budoucí generace.

 

Balení: 300 ml + 30 kapslí (13,8 g)
 
Dávkování: Mico-Pne: 0,15 ml/ 1 kg tělesné hmotnosti. Užívejte ráno nalačno. Před použitím protřepat. Po otevření uchovávejte produkt Mico-Pne v lednici a spotřebujte do 40 dní. Probiotics HdT: Dávkujte 1 kapsli denně ráno nalačno, ihned po užití tekutého produktu Mico-Pne. Product Probiotics HdT uchovávejte v chladu a suchu při pokojové teplotě.
 
Upozornění: Skladujte v chladu a suchu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Neužívejte při přecitlivělosti či alergii na kteroukoli složku produktu nebo pokud je poškozen obal. Baleno v ochranné atmosféře, plněné na maximum - po otevření produktu se může objevit mírný únik tekutiny a následné viditelné pomalu se objevující bublinky na hladině - toto je normální v důsledku charakteru produktu - fermentovaný extrakt.
 

 
 Výživové údaje pro Mico-Pne
 v 10,5 ml* (% RHP**)
 Vitamín A
 200 µg (25 %)
 Vitamín B1
 0,55 mg (50 %)
 Vitamín B2
 0,7 mg (50 %)
 Vitamín B3
 8 mg (50 %)
 Vitamín B5
 3 mg (50 %)
 Vitamín B6
 0,7 mg (50 %)
 Vitamín B7
 25 µg (50 %)
 Vitamín B9
 100 µg (50 %)
 Vitamín B12
 1,25 µg (50 %)
 Vitamín C
 40 mg (50 %)
 Vitamín D3
 20 µg (400 mg)
 Selen
 45 µg (82 %)
 Další aktivní látky, extrakty z:
 v 10,5 ml* (% RHP**)
 Cordyceps sinensis
 400 mg
 Ganoderma lucidum
 400 mg
 Inonotus obliquus
 400 mg
 Polyporus umbellatus
 400 mg
 Agaricus blazei
 300 mg
 Grifola frondosa
 300 mg
 Hericium erinaceus
 300 mg
 Lentinula edodes
 300 mg
 Malpighia glabra
 210 mg
**RHP– Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
*1 dávka odpovídá 10,5 ml, balení obsahuje 28 dávek (pro průměrného 70kg člověka). Produkt Mico-Pne není balen na počet dávek, ale na objem. 
 
 Aktivní látky pro Probiotics HdT
 v 1 kapsli
 Lactobacillus brevis
 87,5 mg (poskytuje 109 KTJ*)
 Lactobacillus plantarum
 20,5 mg (poskytuje 109 KTJ*)
*KTJ—kolonie tvořící jednotky.
 
 
Složení produkt Mico-Pne 300ml: voda, bio agáve nektar, gama-cyklodextrin, fruktooligosacharidy (90% inulin) 4,3 %, extrakt z mycelia Cordyceps sinensis (Housenice čínská) 3,3 %, bio extrakt z plodnice Ganoderma lucidum (Reishi—Lesklokorka) 3,3 %, bio extrakt z mycelia Inonotus obliquus (Chaga—Rezavec) 3,3 %, bio extrakt z plodnice Polyporus umbellatus (Choroš) 3,3 %, fosfatidylserin (alergen sója), zvýrazňovač chuti glycin, bio extrakt z plodnice Agaricus blazei (Žampion mandlový) 2,5 %, bio extrakt z plodnice Grifola frondosa (Maitake—Trstnatec) 2,5 %, bio extrakt z plodnice Hericium erinaceus (Korálovec) 2,5 %, bio extrakt z plodnice Lentinula edodes (Šiitake-Houževnatec) 2,5 %, koncentrovaná šťáva z Aceroly (Malpighia glabra) 1,7 %, sladidla (xylitol, sukralóza), regulátor kyselosti kyselina citrónová, kyselina L-askorbová, jahodové aroma, vanilkové aroma, konzervant (sorban draselný), nikotinamid, cholekalciferol, selenomethionin, D-pantothenát vápenatý, retinol, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-hydrochlorid, riboflavin, kyselina listová, seleničitan sodný, biotin, kyanokobalamin.
 
Složení produktu Probiotics HdT: maltodextrin, obal kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza, voda), Lactobacillus brevis, Lactobacillus plantarum.
 

 
Balení obsahuje 2 produkty: Produkt Mico-Pne (super BIO extrakty z osmi hub) doplněné o produkt Probiotics HdT (probiotika a prebiotika).


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: