Jointcare PRO 30 kapslí

Kód: 106207
649 Kč 579,46 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
- EXKLUZIVNÍ FORMULE PRO POHYBOVÝ APARÁT
- MOBILITA + FLEXIBILITA
- KOMBINACE BIOLOGICKY AKTIVNÍCH PEPTIDŮ A XANTONŮ
- Patentovaný bioaktivní polypeptid UC-II Collagen®
- Patentovaný vysokoprocentní extrakt Mangoselect®
- Organicky vázaná Měď (chelát) a vitamín C

Detailní informace

Detailní popis produktu

JOINTCARE
 
Doplněk stravy.
 
- EXKLUZIVNÍ FORMULE PRO POHYBOVÝ APARÁT = MOBILITA + FLEXIBILITA
- KOMBINACE BIOLOGICKY AKTIVNÍCH PEPTIDŮ A XANTONŮ S KLINICKY PROKÁZANÝM ÚČINKEM
- ÚČINNÁ DÉLKA KŮRY = 2-3 MĚSÍCE
- Patentovaný bioaktivní polypeptid UC-II Collagen®
- Patentovaný vysokoprocentní extrakt Mangoselect®
- Organicky vázaná Měď (chelát) a vitamín C
- Optimální stechiometrický poměr v plné dávce a účinnosti = 1 kapsle denně
 
Jen 1 kapsle denně pro plný a funkční potenciál - to vše v dávkách prověřených klinickými studiemi!
 
JOINTCARE je účinný komplex signálních biomolekul UC-II a bioaktivních xantonů Mangoselect®.  Nejedná se tedy o základní živiny, jak je tomu u většiny produktů na současném trhu (chondroitin, MSM, glukosamin atd..), ale o sofistikovanou směs bioaktivních spouštěčů, prověřenou klinickými studiemi.
 
Signální polypetid UC-II Collagen®
 
UC-II® nedenaturovaný kolagen typu II je patentovaná forma kolagenu s nedenaturovaným (nativním) kolagenem typu II, který působí jako signální molekula.  Předpokládá se, že malé množství (40 mg/den) působí navozením procesu známého jako orální tolerance, který nakonec zapojí buňky těla do samoopravného (regeneračního procesu). Orální tolerance je proces, který umožňuje tělu  rozlišovat mezi bioaktivními a užitečnými látkami (signální molekuly), jako jsou např. bioaktivní peptidy, nebo fytonutrienty, a základními živinami, které jsou natráveny a naštěpeny, nebo potenciálně škodlivými cizími vetřelci.
 
Jak funguje UC-II® nedenaturovaný kolagen typu II
 
  1. Polypeptid UC-II® putuje neporušeně do Peyerových plátů, lymfatických buněk střevní sliznice (orální tolerance)
  2. Složka UC-II® aktivuje regulační T buňky
  3. Regulační T buňky uvolňují bioaktivní sloučeniny (signální molekuly) - TGF-beta a IL-10
  4. Dochází k aktivaci celého procesu syntézy

Klinické studie UC-II® – Randomizované, dvojitě zaslepené, placebem kontrolované klinické studie prokazují přínosy nedenaturovaného kolagenu typu II UC-II® 

  1. A well-controlled study in healthy subjects shows daily supplementation with 40 mg of UC-II® ingredient led to improved knee joint extension, which may help with basic movement such as jumping, walking and lifting. Lugo, et al. JISSN. 2013
  2. A well-controlled study in people with osteoarthritis shows daily supplementation with 40 mg of UC-II® ingredient improved joint function, mobility and flexibility compared to placebo and 2,700 mg of glucosamine + chondroitin. Lugo, et al. Nutr J. 2016.
 
Xantony Mangoselect® pro úlevu
 
Mangoselect® je kombinací 2 typů xantonů - alfa a gama mangostinu pocházejících z extraktu z mangostanu, tropického ovoce používaného po staletí v tradičních Asijských medicínách. Vlastnosti těchto účinných látek souvisí se silným antioxidačním účinkem a snížením nežádoucích faktorů jako je TNF-alfa, interleukin 1-beta a interleukin 6.
 
Klinické studie:
  1. Mangosteen extract for short-term pain management - Preclinical approach and pilot clinical investigation on volunteers with soft tissue pain. Mangoselect® has been demonstrated effective in significantly reducing joint discomfort within 5 days Romain C. & Cases J.; 2015; Agro Food Industry Hi Tech; 26(3):8-13

Podrobný popis vlastností extraktu Mangoselect® najdete zde: https://fytexia.com/mangoselect-jointhealth/

Pozn: Mangoselect® (Fytexia) je vlastním produktem spol. ABF Ingredients, která je majitelem značky Reflex Nutrition (AB Foods) 

Měď a vitamín C - měď je minerál nezbytný pro formování nové kloubní chrupavky, stejně tak vitamín C, který zároveň podporuje lepší vstřebatelnost ostatních obsažených látek.
 
 
Značka Reflex Nutrition
 
Profesionální sportovní výživa
 
Značka Reflex patří v oblasti sportovní výživy mezi světové lídry. Díky inovacím jako je nativní technologie zpracování proteinu, chelátově vázané minerály a další, špičkovým formulím, používání výhradně prémiových surovin a díky trvalé garanci kvality u všech produktů. Doplňky stravy značky Reflex se neopírají o marketingová tvrzení, ale o bezkonkurenční složení prověřené profesionálními sportovci i širokou fitness komunitou.
 
 
Vyrobeno v UK
 
Všechny doplňky značky Reflex Nutrition jsou vyráběny na vlastních linkách Reflexu v Brightonu ve Spojeném království. Výrobní zařízení Reflex Nutrition v Brightonu představuje špičku ve svém oboru a zároveň dává Reflexu plnou kontrolu nad procesem výroby a nad udržením maximálního standardu.
 
 
Vysoce kvalitní minerály
 
Minerály obsažené v doplňcích jsou v organických přírodních formách, konkrétně s chelátovými vazbami. Na rozdíl od levných anorganických forem jsou přirozené pro tělo a proto lépe vstřebatelné. Množství minerálu absorbovaného do těla a následná bioaktivita je u organických forem minerálů výraznější než u anorganických forem.
 
 

Prémiové suroviny

 
Značka Reflex Nutrition nepoužívá sójový protein nebo jiné levné suroviny. Veškeré použité složky, proteiny, minerály, vitamíny, enzymy, probiotika a rostlinné extrakty mají nejvyšší možný rating.
 
 
Zelená energie
 
Reflex při výrobě používá energii ze solárních panelů. Pokud nedostačuje, vypomáhá společnost Ecotricity vyrábějící pomocí větrných a slunečních elektráren nejčistší elektřinu ve Velké Británii. V budovách Reflex se nepoužívá žádný plyn, naopak je široce využité sluneční světlo, žárovky mají časovače a jsou nastavené na úporný provoz. Reflex se rovněž snaží šetřit papírem a papírovým materiálem - použité kartony jsou na vlastní drtičce zpracované na výplň do zásilek. Na svět také přišel první doplněk Reflex s kompostovatelným obalem - Plant Based Protein. Všechny plastové obaly doplňků Reflex jsou plně recyklovatelné.
 
 
 
Balení: 30 kapslí (23,7 g)
 
Dávkování: 1 kapsle denně s jídlem. Balení obsahuje 30 dávek.
 
Upozornění: Používejte spolu s jídlem jako součást zdravé a rozmanité stravy, nikoli jako náhradu této stravy. Přípravek muže obsahovat ve stopovém množství ryby, korýše a/nebo mléko. Tento výrobek není určen k léčbě jakéhokoli vám známého onemocnění nebo podezření na něj. Před použitím tohoto výrobku se poraďte se svým lékařem, pokud užíváte jakékoli léky nebo trpíte jakýmkoli onemocněním. Přípravek nesmí užívat těhotné nebo kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 

 
 Aktivní látky:
 v 1 kapsli (% RHP*)
 Vitamín C
 12 mg (15 %*)
 Měď
 150 μg (15 %*)
 UC-II Collagen®
 40 mg
 MangoSelect®
 600 mg
*% RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek
 
 
Složení: MangoSelect®, tvrdá kapsle (hovezí želatina), UC-II Collagen®, vitamin C (kyselina L-askorbová), bisglycinát mednatý, protispékavé látky (stearan hořečnatý, oxid křemičitý).
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: