Synerbio Daily Powder 50g (Směs probiotik a prebiotik)

Kód: 100203
549 Kč 490,18 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
- Probiotika a prebiotika pro každý den
- Forma prášku
- 4 účinné probiotické kmeny + prebiotikum
- Obranný štít, psychická kondice, funkční trávení

Detailní informace

Detailní popis produktu

SYNERBIO DAILY POWDER
 
Doplněk stravy.
 
- Probiotika a prebiotika pro každý den
- Forma prášku
- 4 účinné probiotické kmeny + prebiotikum
- Obranný štít, psychická kondice, funkční trávení
 
Synerbio Daily Powder poskytuje probiotickou a prebiotickou podporu pro každý den. Jde o doplněk vhodný pro každého člena rodiny. V lidském střevě sídlí prospěšné bakterie tvořící celek zvaný mikrobiom (a kvasinky tvořící mykobiom). Jeho rovnovážný stav je velmi důležitý, mikrobiom má totiž přímý vliv na naši fyzickou i psychickou kondici, na obranný štít, energetickou hladinu a mnoho dalších oblastí. Při přemnožení škodlivých bakterií ve střevě můžou nastat problémy jako např. IBS, syndrom dráždivého tračníku, problémy s klouby, obezita, diabetes a jiné komplikace. K přemnožení škodlivých bakterií může dojít poměrně snadno - vlivem špatné stravy, užíváním antibiotik, psychickým i fyzickým stresem nebo nadměrným pitím alkoholu.
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Probiotickou podporu pro každý den
 
Obsažené látky:
 
- Lactobacillus acidophilus DDS-1
- Bifidobacterium breve PBS 077
- Bifidobacterium infantis B1 072
- Bifidobacterium longum BLG 240
- Prebiotic FS2-60
 

Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100% aktivních látek a 0% balastních aditiv a pojiv. Viridian Nutrition garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt = spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a netestuje své produkty na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou 100% ekologické.

ETICKÝ DOPLNĚK STRAVY

Co to vůbec znamená – etický doplněk stravy? Znamená to, že doplňky značky Viridian jsou vyrobené výhradně z kvalitních složek a nenajdete v nich absolutně žádné balastní příměsi. Také pochází z ekologického pěstitelství a nejsou testované na zvířatech. Důležité rovněž je, že značka Viridian je v rodinném vlastnictví, a není součástí žádné farmaceutické ani jiné korporace. Viridian si zakládá na etickém přístupu k zákazníkům i obchodním partnerům, a vždy se snaží o ekologickou nezávadnost svých produktů.

Královská pečeť kvality

Značka Viridian Nutrition je držitelem prestižní Královské pečeti kvality. The King's Awards for Enterprise dříve známá jako The Queen's Awards for Enterprise existuje už 57 let a je nejprestižnějším britským oceněním a pečetí pro nejlepší společnosti v oboru garantující maximální možné standardy. Ocenění je stvrzením cíle, který si rodinná firma Viridian vytyčila v roce 1999, kdy vznikla - nabízet nejlepší možné, efektivní, etické a čisté doplňky stravy. V současné době jich ve svém portfoliu má už více než 220, přičemž má spokojené zákazníky od Islandu až po Jižní Afriku.

Všechny složky jsou 100% bioaktivní

Může to znít jako samozřejmá věc. Pravda je ale taková, že mnoho běžně dostupných produktů obsahuje z velké části syntetické složky, navíc s vysokým podílem balastních aditiv, stabilizátorů, pojiv a umělých sladidel. 

Podpora lokálních pěstitelů

Jednou z klíčových zásad Viridianu je podpora místních farmářů a lokálních výrobců surovin (nikoli nadnárodních korporací), s nimiž má velmi korektní a férové vztahy. Viridian tak garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu – doslova od semínka až po finální produkt, a zároveň naplňuje svoji filozofii etických vitamínů

Přirozená a funkční forma vitamínů využitelná pro tělo

Ony mají vitamíny a minerály nějaké formy? A proč by neměly být všechny pro tělo využitelné stejně? Je tomu tak. Můžeme si to ukázat na železe, jednom z nejpotřebnějších minerálů. V obyčejných doplňcích se vyskytuje např. ve formě oxidu. Tato forma je pro tělo málo využitelná a důvodem, proč je v běžných doplňcích používána, je opět nízká cena. Viridian např. ve svém doplňku Liquid Iron užívá přímý extrakt z listů rostliny Murraya koenigii, který poskytuje železo ve 100% přírodní formě.

Žádné GMO složky

Geneticky modifikované plodiny jsou nepřirozené. Vznikají primárně s cílem zvýšit výnos a jsou produktem agrochemického průmyslu. V produktech Viridian nikdy žádné GMO složky nenajdete.

Žádné ozařované složky

Ozařování potravin probíhá ionizujícím zářením (alfa, beta, gamma, rentgenovými paprsky,…) – tedy radioaktivním zářením za účelem deaktivace obsažených enzymů a živých biokultur, což prodlužuje trvanlivost. 

Bez živočišných složek

Živočišné složky nemusí být vždy na škodu, Viridian se však snaží mít co největší část svých produktů vhodných i pro vegany.

Bez umělých sladidel

Umělá sladidla mají být vhodnější alternativou cukru, ve skutečnosti se jedná o umělé  (syntetické) molekulární kombinace, které jsou pro naše tělo a životní prostředí nepřirozené. Proč konzumovat něco co do našeho těla a životního prostředí nepatří?

Bez umělých barviv a konzervantů

Žádná umělá barviva, žádné konzervanty. V produktech Viridian nenajdete tyto ani žádná jiná umělá aditiva.

Bez stearanu hořečnatého, oxidu titaničitého a šelaku

Oxid titaničitý neboli titanová běloba se používá jako barvivo. Najdete ho v mnoha farmaceutických produktech, běžných doplňcích stravy, průmyslově zpracovaných potravinách, na tenisových kurtech, kde se tvoří bílé čáry kolem hřiště a také na raketě Saturn V, kde vypomohl jako venkovní nátěr. Stearan hořečnatý se používá jako lubrikant - zabraňuje zachytávání kapslí na výrobní lince. V kombinaci s vodou a mýdlem tvoří nerozpustnou látku, z níž se tvoří např. typické neodstranitelné prstence na vanách. Šelak je pryskyřice vylučovaná samičkou červce lakového, hmyzu žijícího v Indii. Pláty této pryskyřice se rozpouští v ethylalkoholu a vytváří tekutý šelak, který se používá jako lak a glazura. Tyto látky se běžně používají v doplňcích stravy, lécích a potravinách. V doplňcích Viridian je nenajdete.

Ekologické lahvičky

Viridian používá skleněné lahvičky z takzvaného amber glass, které chrání obsah pře světlem a teplem. Zároveň je lze recyklovat nebo použít znova. Lze je také vrátit na našich prodejnách výměnou za slevu na další nákup. Víčko na lahvičkách je z recyklovatelného hliníku a pečeť na víčku z kukuřičného škrobu – Viridian nepoužívá žádné plasty.

Žádný palmový tuk

Viridian je první značkou na světě certifikovanou programem  POFCAP – The Palm Oil Free Accreditation Programme. Ten garantuje, že značka nepoužívá palmový olej ve svých výrobcích ani při výrobě.

 
Balení: 50 g
 
Dávkování: 3,5 g prášku (cca půl čajové lžičky) rozmíchejte rychle v malém množství vody nebo ovocného džusu a ihned vypijte. Balení obsahuje 14 dávek.
 
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Vhodné pro vegany. 
 

 
 Složení:
 ve 3,5 g*
 Směs bakterií
 3 miliardy KTJ**
     Lactobacillus acidophilus DDS-1
 
     Bifidobacterium breve PBS 077
 
     Bifidobacterium infantis B1 072
 
     Bifidobacterium longum BLG 240
 
 Prebiotic FS2-60 (fruktooligosacharidy a rostlinný inulin)
 940 mg 
*3,5 g odpovídá jedné dávce.
**KTJ—kolonie tvořící jednotky. 
 
 
Složení ve 3,5 g*: směs bakterií 3 miliardy KTJ** obsahuje: Lactobacillus acidophilus DDS-1, Bifidobacterium breve PBS 077, Bifidobacterium infantis B1 072, Bifidobacterium longum BLG 240; Prebiotic FS2-60: 940 mg (fruktooligosacharidy a rostlinný inulin). *3,5 g odpovídá jedné dávce, **KTJ—kolonie tvořící jednotky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: