MACA BIO 4:1, 300 Veg.Kaps. á 500mg | Hanoju

Kód: 7041150
Bestseller BIO
Značka: HANOJU
529 Kč 472,32 Kč bez DPH
Skladem (obchod) (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení
Maka horská, LEPIDIUM MEYENII walp., Maca andina

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maca Premium Bio 4:1 v kapslích

Doplněk stravy z Maky horské

Maca (Lepidium meyenii walp) je rostlina, která roste pouze přírodním způsobem na jednom místě na světě. Maca roste vysoko v pohoří And v Peru, kde je odpradávna používána jako zelenina.

Kořen Maky obsahuje bílkoviny, sacharidy, minerály (železo, zinek, hořčík, vápník, fosfor) a téměř všechny vitamíny.

Rostlina maca je přizpůsobena extremním klimatickým podmínkám, které se vyznačují obrovskými teplotními změnami, silnými větry a silným UV zářením. Rostlina je velice robusní a odolná, dorůstá do výšky až 20 cm a má velice silné kořeny zakončené bulvou. Ta část rostliny, která je nad povrchem země, se konzumuje jako zelenina. Bulvy se dají jíst čerstvé nebo sušené. Sušením se konzervují a posléze jsou rozemlety na prášek.

V Peru je Maca používána k přípravě stravy syrová, grilovná nebo sušená, a to k přípravě polévek, pečiva nebo nápojů. Legendární kořeny Maca byly zdrojem síly Inků - když se válečníci Inků připravovali na boj, pojídali Maku. Kroniky dokazují, že Maka pro tyto válčící bojovníky představovala až polovinu jejich potravinových rezerv. Nejen v Německu, ale i jinde v Evropě je stále více a více Maka používána jako důležitá složka stravy sportovců nebo lidí, kteří vědomě dbají o své zdraví.

Charakteristika

Každá rostlinná kapsle obsahuje 500 mg přírodního prášku Maca Premium v poměru 4:1 bez jakýchkoliv přídavků. 4:1 znamená, že na 1 kg Maka prášku bylo použito 4kg čerstvě sklizené Maky, která poté prochází procesem třídění, čištění, sušení, mletí, kontrola kvality a balení.

Naše přípravky Maca jsou získávány z rostlin rostoucích na náhorních planinách And. V těchto unikátních rostlinách se ve vysoké koncentraci vytvářejí látky s ochranným a podpůrným efektem.

Garance kvality Hanoju Maca

Firma HANOJU používá pro své přípravky prvotřídní Maku z náhorních plošin peruánských And. Sklizeň probíhá ve výšce 4000 metrů n. m. z přírodních kultur, které neobsahují žádná hnojiva, herbicidy, pesticidy ani fungicidy.

V kvalitě přípravků obsahujících macu existují značné rozdíly. Rostliny, které se sklízí na vysokohorských planinách And, jsou lepší než rostliny z nižších poloh. Ve vyšších polohách přispívá ke kvalitě rostliny nižší tlak vzduchu, větší změny teploty a více slunečního záření. Aby maca tyto podmínky vydržela, vytváří více ochranných a podpůrných látek.

Hmotnost balení: 180 g
Počet balení: 300 tobolek (á 500 mg)
Doporučené dávkování: max. 6 kapslí denně

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPLŇKY STRAVY PRO VAŠE ZDRAVÍ
Země původu: PERU
Certifikát: BIO
Kategorie: Peruánské byliny
Datum minimální trvanlivosti/DMT: 6/25

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: