Radiant Collagyn® For Beauty 200g (Směs pro tvorbu kolagenu - Krása)

Kód: 25518
999 Kč 891,96 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
- Komplex 100% rostlinných složek pro tvorbu kolagenu a zároveň šestnáctisložkový(!) metabolický optimizér
- Formování kolagenu
- Regenerace
- Stav pokožky
- Oxidační stres
- Projevy stárnutí

Detailní informace

Detailní popis produktu

RADIANT COLLAGYN
 
Doplněk stravy.
 
RADIANT BEAUTY COLLAGYN® je komplex 100% rostlinných kolagenových zdrojů a zároveň šestnáctisložkový(!) metabolický optimizér. Je sestavený ve Velké Británii z těch nejčistších přírodních zdrojů produkovaných etickou cestou. Doplněk je optimalizován pro konzumaci na začátku dne, během dne, před i po tréninku, a je určený pro podporu těchto oblastí:
 
- Formování kolagenu
- Regenerace
- Stav pokožky
- Oxidační stres
- Projevy stárnutí
 
Nevyhovuje vám živočišný zdroj kolagenu? Vyzkoušejte komplex rostlinných zdrojů a rovnou takový, který vyniká mezi ostatními. Radiant Beauty Collagyn® je unikátní komplex výhradně rostlinných složek určených pro efektivní podporu formování kolagenu – stavební látky pro svaly, šlachy a pojivové tkáně a sliznice.
 
Všechny tři doplňky COLLAGYN jsou navržené tak, aby se vyrovnaly aminokyselinovému profilu živočišného kolagenu. A navíc obsahují látky pro další podporu organismu.
 
Na rozdíl od běžných veganských doplňků s obsahem kolagenových prekurzorů COLLAGYN neobsahuje pouze bílkovinu, kterou musí tělo nejdříve zpracovat, ale v prvé řadě volné (pro organismus přirozené) formy aminokyselin. Ty tělo přímo využije a jejich účinek je navíc podpořen komplexem synergních látek – bylinek s ochranným účinkem, mikronutrientů pro podporu stavu pokožky a rostlinných proteinů.
 
RADIANT BEAUTY COLLAGYN® se celkem skládá ze 16 složek:
 
1. L-glycin = tvoří 1/3 kolagenové molekuly
2-3. L-prolin a L-hydroxyprolin = dohromady tvoří cca 23 % kolagenové molekuly
4. L-arginin = přímá podpora syntézy kolagenu, součást kolagenové molekuly
5. L-alanin = přímá podpora syntézy kolagenu, součást kolagenové molekuly
6. Cizrnový protein = obsah širokého aminokyselinového spektra
7. Protein z hnědé rýže = obsah širokého aminokyselinového spektra
8. Vitamín D3 (cholekalciferol) = bioaktivní forma
9. L-cholin bitartrát = bioaktivní forma
10. Vitamín C = bioaktivní forma
11. Inulin z kořene čekanky = zdroj vlákniny
12. MCT tuky v prášku = zdroj energie
 
Složky specificky obsažené v RADIANT BEAUTY COLLAGYN®:
 
13.Prášek z červené řepy – antioxidant
14.Prášek z maliny – antioxidant
15.Prášek ze šípku – flavonoidy
16.Prášek ze zimolezu – antioxidant
 
V ČEM JE ROZDÍL?
 
+ Prémiová kvalita
+ Celkem dvacet dva bioaktivních složek
+ Aditivum  volných forem strukturálních aminokyselin
+ Špičkový rostlinný (veganský) ekvivalent živočišného kolagenu + komplexní metabolický optimizér
+ Etická a šetrná produkce
+ 100% přírodní složení
+ Akreditovaná kvalita: Soil Association
+ GMO free
+ rBGH/rBST free
+ Gluten free (bez lepku)
+ Sugar free (bez cukru)
+ NO Big abrobusiness
 
Směs k přípravě Radiant kolagen nápoje bez lepku, bez cukru, 100% natural a GMO free
 
Který COLLAGYN® zvolit?
 
Všechny tři doplňky COLLAGYN jsou zaměřené na podporu formování kolagenu a lze je využít jako podporu optimalizace hmotnosti. Základní složky (volné formy aminokyselin (L-glycin, L-prolin, L-hydrocyprolin, L-alanin a L-arginin z veganských zdrojů), pufrovaný vitamín C, cholin z přírodního fermentovaného zdroje, cholin z fermentovaného zdroje, vitamín D3) mají všechny tři doplňky stejné, jemně se však odlišují v obsahu dalších složek. Podle vašeho zaměření tak můžete vybírat mezi podporou sportovního výkonu, vzhledu nebo duševního výkonu.
 
NAKED BODY COLLAGYN® = rostlinné zdroje pro tvorbu  kolagenu + energie
RADIANT BEAUTY COLLAGYN® = rostlinné zdroje zdroje pro tvorbu  kolagenu + koncentrace
INSPIRED BRAIN COLLAGYN® = rostlinné zdroje zdroje pro tvorbu  kolagenu + krása
 
DOPLNĚK
OBSAHUJE
HLAVNÍ ZAMĚŘENÍ
BONUS NAVÍC
KDY
PRO KOHO
NAKED BODY COLLAGEN®
Rostlinné zdroje  kolagenu +  energie
Kondice, klouby, vazy,
optimalizace
hmotnosti, energie.
Energetický
Metabolismus
 + vitalita
 
Aktivní
životní
styl +
sport
Pro ženy
i muže
RADIANT BEAUTY COLLAGYN®
Rostlinné zdroje
kolagenu +  krása
Kondice,
klouby, vazy,
optimalizace
hmotnosti,
kůže, vlasy.
Pokožka,
regenerace
+ prevence předčasného
stárnutí.
 
Vhodné
při práci, studiu,
Aktivní
životní
styl, sport
Zejména
pro ženy
INSPIRED BRAIN COLLAGYN®
Rostlinné zdroje
kolagenu +  koncentrace
Kondice,
klouby, vazy,
optimalizace
hmotnosti, koncentrace.
Soustředění + koncentrace + rovnováha
Vhodné
při práci, studiu

Pro muže i ženy
 
 
PRERUŠOVANÝ PŮST + OPTIMALIZACE HMOTNOSTI A VITALITY
 
Radiant Beauty Collagyn® lze užívat samostatně a nebo jako součást přerušovaného půstu podle tzv. Brave Metody. Zde stačí pouze zkombinovat s TRUE MCT. Odkaz na podrobný popis Metody Brave naleznete v popisu výrobce Ancient Brave.
 
Přerušovaný půst je velmi stará metoda stravování postavená na konceptu cyklování většího časového okna bez jídla a menšího časového s jídlem. Průzkumy i osobní zkušenost autorů Brave Metody jasně prokazuje, že přerušovaný půst má jasné pozitivní účinky související s fyzickou i psychickou kondicí, optimalizací tělesné hmotnosti, optimalizací metabolizmu a duševními schopnostmi. Díky přerušovanému půstu je možné doslova resetovat metabolismus – díky tomu, že tělu umožníme přestávku od neustálého trávení jídla, mu dáme prostor pro regeneraci. Výrazně se tak po všech stránkách zvedne Vaše kondice.
 
(Viz Přerušovaný půst = efektivní a šetrná cesta pro optimalizaci)
 
100% ROSTLINNÁ (VEGANSKÁ) VARIANTA METODY BRAVE
 
Metoda Brave je specifický typ přerušovaného půstu vhodný úplně pro každého, zejména však pro jedince se sedavým způsobem zaměstnání, popř. pro jedince cca nad 30 let, kdy je vhodné s přibývajícím věkem produkt preventivně aplikovat k doplnění důležitých pojivových aminokyselin (kůže, vazy, klouby). Zatímco některé půstové programy jsou příliš náročné, Metoda Brave je určena pro každodenní použití, každého jedince a bez nějaké složitější přípravy. Odkaz na podrobný popis Metody Brave naleznete v popisu výrobce Ancient Brave.
 
Cílem je:?
 
+ Optimalizovat tělesnou hmotnost
+ Pomoci metabolizmu při opravě a obnově pojivových tkání, pokožky a vaziv
+ Pomoci metabolismu při očistě
+ Cítit se lépe po fyzické i psychické stránce
+ Posílit duševní kondici
 
Jak na to
 
Pokud jste jedli naposledy v 19:00 a další jídlo si dáte v 7:00 ráno, je to skvělé – máte za sebou 12hodinový půst. My doporučujeme toto časové okno prodloužit na 14 až 16 hodin. A opakovat během 3 až 7 dnů po celý týden. Pro vyhnutí se pocitu hladu stačí využít naše směsi. Velmi decentně vás zasytí a pomohou metabolismu pracovat delší dobu bez nežádoucích výkyvů. Budete se díky nim cítit lépe.
 
Postup
 
Poslední lehké jídlo večer v 19:00 hod. Následně ráno namísto snídaně:
 
Varianta č.1: tato varianta je vhodná pro všechny jedince, kteří jsou zvyklí pouze na malou a lehkou snídani, popř. pro jedince kteří snídani vynechávají, protože i zde má směs svůj význam vzhledem k optimalizaci a restartu metabolizmu.
 
Základní směs: 1,5 lžičky Collagynu (Dávkování upraveno dle legislativy ČR. Originální etiketa výrobce doporučuje 3 lžičky) a 250 ml horkého/studeného rostlinného mléka nebo vody.
 
  • Další jídlo nejdříve v 9:00
  • Postupně posuňte na 11:00
Varianta č.2: tato varianta je vhodná pro všechny jedince, kteří jsou zvyklí na vydatnější ranní snídani.
 
Základní směs: 1,5 lžičky Collagynu (Dávkování upraveno dle legislativy ČR. Originální etiketa výrobce doporučuje 3 lžičky), 1 lžičku True MCT a 250 ml horkého/studeného rostlinného mléka nebo vody. Dávku True MCT lze následně po otestování bezproblémového trávení zvýšit na 2 čajové lžičky.
 
  • Další jídlo nejdříve v 9:00
  • Postupně posuňte na 11:00
Pozn.: Přerušované půsty patří v současnosti v celosvětovém měřítku k nejzdravějším a nejšetrnějším metodám hubnutí, vitalizace a optimalizace metabolizmu (1,2,3). Po uvedenou dobu přerušovaného půstu dostává tělo optimální prostor pro restart, vitalizaci a detoxikaci. V rámci Brave Metody se jedná o šetrnou a zdravou metodu v pravidelných intervalech po dobu 14 až 16 hodin, doplněnou klasickou vyváženou dietou, tedy zdravou komplexní stravou během dne = zlatá střední cesta v dlouhodobém horizontu.
 
O značce Ancient Brave
 
S Ancient Brave si dopřejete luxus křišťálově čistých a zároveň maximálně účinných produktů, vycházejících ze starobylých znalostí o efektivním stravování. Ty nabízí etickou a zdravou alternativu k současnému trendu radikálních diet, které mají v dlouhodobém měřítku devastující účinek na organismus. S Ancient Brave přirozeným způsobem a bez újmy na zdraví optimalizujete hmotnost, ale také znova nastartujete optimální fyzickou i psychickou kondici. Za kvalitou prémiové britské značky stojí dvě úspěšné ženy: Annelie Whitfieldová uznávaná hollywoodská kaskadérka, která se posledních 15 let věnuje naturopatii a léčbě bylinkami a Kate Prince, která je zkušeným mediálním specialistou. Značka Ancient Brave patří v současné době k absolutní špičce na britském trhu v rámci prémiového sortimentu zaměřeného na kvalitu a náročného zákazníka.
 
 
Balení: 200 g
 
Dávkování: smíchejte 8 g (cca 2 čajové lžičky) s trochou teplé vody a vytvořte pastu. Zalejte 150 ml horkého nebo studeného rostlinného mléka, vody, nebo jen přidejte do smoothie. Balení obsahuje 25 dávek. Spotřebujte do 60 dní po otevření.
 
Upozornění: Obsahuje sáček absorbující vlhkost - nekonzumovat! Skladujte na chladném, suchém, tmavém místě, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. 
 

 
 Výživové údaje:
 ve 100 g
 v 8 g* 
 Energetická hodnota
 1564 kJ / 371 kcal
 125 kJ / 30 kcal
 Tuky
 6 g
 0,5 g
     z toho nasycené mastné kyseliny
 2,5 g
 0,2 g
 Sacharidy
 47 g
 3,8 g
     z toho cukry
 12 g
 1 g
 Vláknina
 11 g
 0,8 g
 Bílkoviny
 38 g
 3 g
 Sůl
 0,05 g
 0 g
 Aktivní látky:
 ve 100 g
 v 8 g* (% RHP**)
 Vitamín D3
 312 µg
 25 µg (500 %**)
 Vitamín C
 2386 mg
 191 mg (239 %**)
 Biotin
 20 000 µg
 1600 µg (3200 %**)
 Zinek
 150 mg
 12 mg (120 %**)
 Cholin
 2183 mg
 175 mg
 L-glycin
 10 000 mg
 800 mg
 L-prolin
 5000 mg
 400 mg
 L-hydroxiprolyn
 5000 mg
 400 mg
*8 g odpovídá jedné dávce
**% RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
 
Složení v 8 g: maliny v prášku 20 %, cizrnový protein, inulin z kořene čekanky, L-glycin 800 mg, prášek z červené řepy, MCT tuky v prášku, L-hydroxyprolin* 400 mg, L-prolin* 400 mg, přírodní aroma, vitamín C (askorbát hořečnatý) 191 mg (239 % RHP), L-arginin*, L-alanin*, L-cholin bitartrát* (poskytuje 175 mg cholinu), prášek z šípků,  L-lysin, prášek z plodů zimolezu, citrát zinečnatý [poskytuje zinek 12 mg (120 %)], vitamín D3 (cholekalciferol) 25 µg (500 % RHP), biotin 1600 µg (3200 %). *zdroj fermentace. Vhodné pro vegany.
 

 
Směs plodů (malin, šípku a zimolezu) v prášku s aminokyselinami, biotinem, zinkem a vitamínem C a D. 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: