Strong Lactic Acid Bacteria 60 kapslí

Kód: 41149
499 Kč 445,54 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
- Silná probiotická a prebiotická podpora
- 15 kmenů prospěšných kultur
- Druhy Bifidobacterium, Lactobacillus a Streptococcus
- Celkem 12 miliard jednotek prospěšných kultur na 1 kapsli
- Inulin a fruktooligosacharidy = prebiotika
- Při problémech, rekonvalescenci, obnova obranného štítu

Detailní informace

Detailní popis produktu

STRONG LACTIC ACIT BACTERIA (Maitohappobakteeri 12 mrd.)
 
Doplněk stravy.
 
- Silná probiotická a prebiotická podpora
- 15 kmenů prospěšných kultur
- Druhy Bifidobacterium, Lactobacillus a Streptococcus
- Celkem 12 miliard jednotek prospěšných kultur na 1 kapsli
- Inulin a fruktooligosacharidy = prebiotika
- Při problémech, rekonvalescenci, obnova obranného štítu
- Holistické (celostní) složení produktu
- Vynikající biodostupnost
- Prémiová kvalita - produkt obsahuje pouze aktivní složky
- Prémiová čistota - bez obsahu balastních aditiv, pojiv, plnidel a umělých sladidel
 
Puhdistamo Strong Lactic Bacteria představuje velmi silný probiotický a prebiotický doplněk s celkem 15 kmeny prospěšných kultur druhů Bifidobacterium, Lactobacillus a Streptococcus.
 
Lidské střevo obývá okolo 100 bilionů bakterií, toto číslo je 10x větší než počet buněk v lidském těle. Díky velikosti a důležitosti této mikrobiální populace lze na mikrobiom nahlížet jako na samostatný orgán, který je velikostí a důležitostí srovnatelný s našimi játry. Mikrobiom tvoří okolo 400 druhů bakterií, ty s identifikovanými prospěšnými vlastnostmi jsou mimo jiné Bifidobacterium a Lactobacillus. Pro organismus je důležitá rovnováha mezi těmito druhy, při jejím narušení, dysbióze, se můžou začít objevovat problémy - zhoršení fyzické i psychické kondice, oslabení obranného štítu, pokles výkonu i koncentrace. A samozřejmě také v prvé řadě různých problémů se zažíváním a zažívacím traktem.
 
Dysbióza znamená přemnožení těch druhů bakterií, které potenciálně nejsou prospěšné. Může nastat díky modernímu životnímu stylu - stresu, nedostatku odpočinku a spánku, nadužíváním antibiotik, špatnou stravou nebo nadměrným pitím alkoholu.
 
Obsažené druhy probiotik: Bifidibacterium breve, Bifidibacterium lactis, Bifidibacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus brevis, Lactobacillus casei, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus lactis, Streptococcus thermophilus.
 
Vyvinuto a vyrobeno ve Finsku.
Země původu suroviny Nizozemí.
 
Prémiová značka Puhdistamo nabízí jedinečnou řadu etických doplňků stravy, originálních adaptogenů z Laponska a výběrových superpotravin nejvyšší jakosti.  Nekompromisní a vášnivý přístup k maximální možné kvalitě je doslova zakódován v DNA, tedy v základní genetické informaci celé značky! Jednotlivé produkty obsahují pouze čistou směs aktivních složek, to vše bez obsahu balastních aditiv, pojiv a plnidel.  Prémiové suroviny jsou vybírány ze zdrojů, které odpovídají přirozenému výskytu daného druhu, ať se jedná o přírodní bohatství severských lesů v Laponsku a Finsku, nebo další špičkové lokality po celé zeměkouli. Celkový holistický koncept značky vychází z propojení přírody a moderních vědeckých poznatků. Tento celostní přístup poskytuje jedinečné nutriční a synergické botanické formulace, které jsou hluboce účinné a přesně vyvážené.
 
 
Balení: 60 kapslí (36 g)
 
Dávkování: berte 1-2 kapsle denně dle potřeby. Kapsli zapijte malým množstvím vody, nebo vysypejte prášek přímo do jídla, pití nebo jen tak do úst. Balení obsahuje 30-60 dávek.
 
Upozornění: Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí. Chraňte před světlem.
 

 
 
Složení: v 1 kapsli: bakterie mléčného kvašení 450 mg (12 miliard kolonie tvořících jednotek) (kmeny: Bifidibacterium breve, Bifidibacterium lactis, Bifidibacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus brevis, Lactobacillus casei, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus lactis, Streptococcus thermophilus), fruktooligosacharidy, inulin, extrakt z bambusu, kapsle (celulóza, voda).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: