Travel Abroad 20 kapslí

Kód: 53027
Novinka
Značka: Optibac
449 Kč 400,89 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
- Probiotika pro podporu při cestování
- Čtyři kmeny probiotických kultur
- Garance 5 miliard KTJ v každé kapsli
- Pro pohodlné cestování bez komplikací
- Podpora zažívacího traktu
- Podpora obranného štítu
- Podpora energetické hladiny a psychické kondice
- Podpora osy střeva-mozek (gut-brain)

Detailní informace

Detailní popis produktu

TRAVEL ABROAD (Probiotika při cestování)
 
Doplněk stravy.
 
- Probiotika pro podporu při cestování bez zažívacích problémů (dovolená, služební cesty atd.)
- Čtyři kmeny probiotických kultur
- Garance 5 miliard KTJ v každé kapsli
- Pro pohodlné cestování bez komplikací
- Podpora zažívacího traktu
- Podpora obranného štítu
- Podpora energetické hladiny a psychické kondice
- Podpora osy střeva-mozek (gut-brain)
- Vhodné pro vegany
- Bez umělých sladidel, příchutí a konzervantů
- Garance kvality superprémiové britské značky OPTIBAC
- OPTIBAC = Držitel ceny Queen's Award for Enterprises - nejprestižnější cena pro britské firmy a královská pečeť
- OPTIBAC = Superprémiová britská značka specializovaná na probiotika s klinicky podloženými vlastnostmi
- OPTIBAC = Nejdoporučovanější značka probiotik ve Spojeném království
 
Probiotika Travel Abroad jsou určená pro podporu během cestování. Změna prostředí může znamenat zvýšenou zátěž pro náš zažívací trakt. Může proto pomoci doplnit taková probiotika, která si poradí s nežádoucími externími vlivy. Probiotika obsažená v Travel Abroad - Saccharomyces boulardii, Lactobacillus Rhamnosus Rosell-11, Bifidobacterium longum Rosell-17 a Lactobacillus acidophilus/ helveticus Rosell-52 jsou pro to ideální. Travel Abroad je vhodné užívat už 3-5 dnů před samotnou cestou a ideálně i několik dnů potom.
 
Probiotika mají vlastnosti souvisejí také s tzv. osou střeva-mozek (gut-brain). Je vědecky popsané, že naše střeva jsou propojená s mozkem sítí nervových spojení. Vzájemně se tak ovlivňují - při špatném stavu střevního mikrobiomu dochází ke zhoršení psychického stavu. K poklesu nálady, snížení koncentrace i rozvoji deprese. Péče o mikrobiom je proto jedním ze základních předpokladů pro vyrovnaný psychický stav.
 
OPTIBAC TRAVEL ABROAD
 
= Probiotika při cestování
= Probiotika pro pocit komfortu a pohody
= Probiotika pro obranný štít
= Probiotika pro muže
= Probiotika pro ženy
 
 
Probiotika s vlastnostmi podloženými výzkumem
 
Všechny probiotické kmeny, které značka Optibac používá, byly prozkoumány z hlediska bezpečnosti, schopnosti projít obtížným prostředním zažívacího traktu a schopnosti podpořit různé části zažívacího traktu i jiných oblastí v těle. Výzkum probíhá jak v rámci laboratorního testování, tak v klinických zkouškách s lidskými účastníky.
 
Nejdůležitější vlastnosti probiotik jsou nejprve testované ve vědeckém laboratorním prostředí. Například schopnost každého kmenu přežít různé úrovně kyselosti a zásaditosti v různých místech trávícího ústrojí, a například schopnost přilnavosti k buňkám tvořícím střevní stěnu.
Klinické zkoušky s lidskými účastníky na druhou stranu zkoumají fyziologický efekt probiotik. Tyto zkoušky rovněž dokážou demonstrovat optimální dávku nebo kvantitu, která je u daného probiotika třeba pro dosažení maximálních benefitů.
 
Z výzkumu čas od času vyplyne, že kvalita probiotického kmene je mnohem důležitější než jeho množství.  Proto se snažíme vybírat ty nejlepší z nejlepších v maximální možné kvalitě. Naše probiotika jsou podepřená stovkami klinických zkoušek, které potvrzují jejich výjimečné vlastnosti a zároveň garantují jejich nezávadnost a bezpečnost pro užívání.
 
Obsažené probiotické kultury
 
- Saccharomyces boulardii
- Lactobacillus Rhamnosus Rosell-11
- Bifidobacterium longum Rosell-175
- Lactobacillus acidophilus/ helveticus Rosell-52
 
- Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Podporu při cestování
 
Je třeba probiotika Travel Abroad dávat do lednice?
 
Pro doplňky Optibac jsou vybrané jen robustní a odolné kmeny probiotických kultur. Zároveň probiotika prochází procesem lyofilizace neboli sušení mrazem. Jde o bezpečný a sofistikovaný technologický proces, který garantuje stabilitu a dlouhou životnost probiotik. Ta jsou po procesu lyofilizace z hlediska životnosti testována, aby mohly být garantovány uvedené počty kultur. Ty platí až do konce expirační doby, ne pouze v čase výroby. Je to zaručeno kombinací robustnosti vybraných probiotik a procesu lyofilizace.
 
Z tohoto důvodu není třeba probiotika Travel Abroad před ani po rozbalení skladovat v lednici.
 

 

O značce Optibac

Optibac je rodinná značka založená bratrem a dvěma sestrami v roce 2004 ve Velké Británii. Sourozence k zájmu o zdraví přivedl otec, profesí lékař. Zájem o holistický a přirozený přístup ke zdraví postupně vedl k založení společnosti věnující se kvalitním probiotikům. Dnes je značka Optibac nejdoporučovanější značkou probiotik v Anglii a Irsku. Je to i proto, že zakladatelé věří celým svým srdcem v to, co dělají, svoje doplňky sami užívají na denní bázi a doporučují je i všem svým známým a rodině.

Společnost Optibac sídlí blízko Andoveru v hrabství Hampshire. Navázala partnerství se světovými oborovými institucemi a v současné chvíli nabízí 15 rozdílných druhů doplňků s probiotiky, z nichž každý dostal významné ocenění.

Společnost Optibac je hrdým nositelem ocenění Queen's Award - nejprestižnější královské ceny a královské pečeti pro britské podniky, které je celosvětově uznávané a označuje ty nejlepší společnosti v oboru.

Minimalizované množství plastu
 
Značka Optibac vnímá nutnost ohleduplnosti k životnímu prostředí a planetě, proto se snaží v obalech svých produktů minimalizovat množství použitého plastu. Více než polovina produktů Optibac tak je z 96 % zcela bez plastu, některé produkty dokonce 100% bez plastu s kompostovatelnými sáčky.
 
Obal doplňku Travel Abroad je 100% recyklovatelný.
 
 
 
Balení: 20 kapslí (9,52 g)
 
Dávkování: berte 1 kapsli denně, nejlépe se snídaní. Je možno navýšit na 2 kapsle denně. Začněte s užíváním ideálně 3-5 dní před cestou a pokračujte v užívání i několik dní po návratu. Bez interakcí s ostatními cestovními léky (antimalarika apod.).
 
Upozornění: Vhodné pro děti od čtyř let. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu a chladu, mimo přímé sluneční záření a mimo dosah dětí. Těhotné a kojící konzultujte užití s lékařem. Obsahuje sáček pro redukci vlhkosti, nekonzumovat a neodstraňovat z otevřeného balení. Po každém otevření vždy pečlivě uzavřete víčkem.
 

 
1 kapsle obsahuje: živé probiotické kultury 5 miliard KTJ (kolonie tvořící jednotky).
 
 
Složení: bramborový škrob, živé kultury Saccharomyces boulardii, Lactobacillus Rhamnosus Rosell-11, Bifidobacterium longum Rosell-175, Lactobacillus acidophilus/ helveticus Rosell-52, vegetariánská kapsle hydroxypropylmethylcelulóza, protispékavá látka rostlinný stearát hořečnatý, antioxidant kyselina askorbová.
 

 
Probiotika na cesty s obsahem Saccharomyces boulardii.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: