Pregnenolone 10 mg 90 kapslí Swanson

Kód: SW674
Novinka
Značka: SWANSON
149 Kč 133,04 Kč bez DPH
na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prekurzor několika životně důležitých hormonů, jako je DHEA
Podpora duševní bystrosti a fyzické vitality
10 mg na kapsli

Získejte základní podporu pro duševní bystrost a fyzickou vitalitu s Swanson Pregnenolone!

Pregnenolon je prekurzor několika životně důležitých hormonů, včetně DHEA, progesteronu a jiných pohlavních hormonů. Ovlivňuje širokou škálu biochemických funkcí zapojených do duševní a fyzické pohody. Pregnenolon je neuroaktivní látka, která je vysoce koncentrovaná v určitých částech mozku. Z tohoto důvodu byl zkoumán pro jeho potenciál podporovat kvalitu spánku a kognitivní funkce. Naše 10mg tobolky usnadňují začlenění tohoto doplňku do vašeho wellness režimu.

*Tato prohlášení nebyla hodnocena Food and Drug Administration. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčbě nebo prevenci jakékoli nemoci.

Ingredience
Pregnenolon 10 mg *, Další složky: Rýžová mouka, želatina, palmitát vápenatý.

Jako doplněk stravy užívejte jednu kapsli denně s vodou.

NEPOUŽÍVEJTE JEDNOTLIVCI DO 18 LET. NEPOUŽÍVEJTE, pokud jste těhotná nebo kojící. Před použitím tohoto produktu se poraďte s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem, pokud máte nebo máte v rodinné anamnéze rakovinu prostaty, zvětšení prostaty, srdeční onemocnění, nízkou hladinu „dobrého“ cholesterolu (HDL) nebo pokud užíváte jakýkoli jiný doplněk stravy.

Testování třetí stranou

Tyto laboratoře mají certifikaci ISO 17025. ISO/IEC 17025 je standardní akreditace, kterou musí většina laboratoří mít, aby byla považována za technicky způsobilou. Laboratoře používají ISO/IEC 17025 k zavedení systému kvality zaměřeného na zlepšení jejich schopnosti trvale produkovat platné výsledky.

Průmyslové předpisy (FDA a FTC)

Společnost Swanson dodržuje směrnice Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) a Federální obchodní komise (FTC). Ty zajišťují, že spotřebitelé mohou důvěřovat informacím na etiketě a bezpečnosti všech našich produktů. Prakticky všechny aspekty výroby, označování a marketingu doplňků jsou pokryty rozsáhlými předpisy vydanými a prosazovanými FDA a FTC.

* Tato prohlášení nebyla hodnocena Food and Drug Administration. Tyto produkty nejsou určeny k diagnostice, léčbě, léčbě nebo prevenci jakékoli nemoci.

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPLŇKY STRAVY
Datum minimální trvanlivosti/DMT: 3/23
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: