Recharge 60 kapslí VemoHerb

Kód: 20023
699 Kč 624,11 Kč bez DPH
Skladem (obchod) (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.4.2024
Možnosti doručení
NOČNÍ REGENERACE A LEPŠÍ SPÁNEK

Detailní informace

Detailní popis produktu

Recharge (Noční obnova)

Doplněk stravy.

RYCHLEJŠÍ NOČNÍ REGENERACE A LEPŠÍ SPÁNEK PRO VŠECHNY AKTIVNÍ LIDI

Zvyšuje energii při každodenním cvičení

Zvyšuje sílu a růst svalů

Pomáhá zlepšovat výkon při cvičení

Podporuje syntézu bílkovin

Vhodné při fyzické a duševní přepracovanosti

Podporuje zdravý kvalitní spánek po fyzickém vyčerpání cvičením

Pozitivně ovlivňuje nervový systém

Zvyšuje sexuální touhu

Recharge je komplex šesti účinných složek určených k podpoře kvalitního spánku a regenerace - při nadměrné fyzické, sexuální i psychické zátěži. Pravidelná suplementace přináší pozitivní výsledky pro optimalizaci spánkového režimu, pro podporu proteosyntézy během spánku, pro harmonizaci nervového systému a pro zvýšení tréninkových výsledků a výkonnosti. Při pravidelném tréninku, fyzické i psychické námaze může docházet k problémům se spánkem, vlivem nabuzení organismu a následnému nadměrnému vyčerpání. Zhoršená kvalita spánku vede k horší výkonnosti a může se vytvořit začarovaný kruh, ze kterého je těžké se dostat. Recharge představuje řešení z dlouhodobého hlediska – nabízí doslova restart spánkového režimu při dlouhodobé fyzické aktivitě + posílení proteosyntézy a regeneraci ve spánku.

- Komplex pro optimální regeneraci a revitalizaci během spánku (svalová hmota, nervový systém, žlázy s vnitřní sekrecí)
- Při nadměrné fyzické, sexuální a psychické zátěži (1x denně - dvě kapsle večer před spaním)
- Originální bulharský tribulus (60% protodioscin) + bioaktivní koenzym B12 + vitamín B6
- Chelátovaný (organicky vázaný) zinek a hořčík (bisglycinát hořečnatý, bisglycinát zinečnatý) + glycin ve volné formě
- Produkt lze zařadit jednotlivě nebo kombinovat v rámci speciální kůry (podle cíle) s dalšími produkty VemoHerb

 
 

Jak funguje kombinace bioaktivního protodioscinu, koenzymu B12 a vitamínu B6?

Bulharský tribulus (protodioscin a spol.) na jedné straně posiluje tréninkové výsledky a zároveň působí v těle jako adaptogen. To znamená, že při narušení spánkového cyklu, v důsledku nadměrné fyzické a psychické zátěže, pomůže tělu adaptovat se na tuto zátěž. Tribulus optimalizuje fungování a regeneraci organismu ve všech jeho aspektech, což znamená, že má pozitivní vliv i na kvalitu spánku. Má také vlastnosti související s proteosyntézou.

Bioaktivní koenzym B12 nabízí špičkovou využitelnost srovnatelnou s injekčním. V kombinaci s vitamínem B6 je nezbytný zejména pro snížení únavy a vyčerpání = energie + proteosyntéza + urychlení regenerace. Toho je dosaženo i tím, že koenzym B12 a vitamín B6 přispívají k normalizaci hladiny homocysteinu (odpadní látka vzniklá přetěžováním organismu). Dalším benefitem je optimální fungování mitochondrií (buněčné elektrárny).

Glycin a kol. = glycin + bisglycinát hořečnatý + bisglycinát zinečnatý

Recharge dále obsahuje léty prověřené složky z hlediska podpory spánku - glycin a glycinové cheláty ve formě zinku a hořčíku (2 kapsle obsahují více než 1 g glycinu ze tří forem). Hladina minerálů je šetrně optimalizována tak, aby byla plně funkční pro noční regeneraci a zároveň umožňovala v případě potřeby suplementaci dalšími multivitamíny a produkty.

Proč Recharge?

Když jsme vyspalí a unavení, nestačilo by zvýšit příjem jednoduchých stimulantů jako je kofein nebo synefrin? Krátkodobě ano. Dlouhodobě si tím škodíme, protože tělo se takzvaně „zadluží“. Dobíjení tak může představovat „výstup z kolotoče“. Dobytí baterie a obnova vyčerpaných systémů (nervový systém, tkáně a svalová hmota), zlepšení kvality spánku a zrychlení regenerace vede z dlouhodobého hlediska k přirozenému zlepšení tréninkových výsledků a celkové kondice.


Balení: 60 kapslí (54 g)

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle denně před spaním.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém a chladném místě.

 
Výživové údaje:
 
 Počet dávek v balení: 60
 1 kapsle
 Glycin
 350 mg
 Suchý standardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris
 (standardizováno na obsah 60% furostanolového saponinu,
 determinovaného jako protodioscin)
 250 mg
 Bisglycinát hořečnatý
  z toho hořčík
 230 mg
 46 mg (12,6 % RHP)
 Vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid)
 5 mg
 Bisglycinát zinečnatý
  z toho zinek
 15 mg
 3 mg (30 % RHP)
 Koenzym B12 (kobalamin)
 125 µg

*RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.


Složení v 1 kapsli: glycin 350 mg, suchý standardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris 250 mg (standardizováno na obsah 60% furostanolového saponinu, determinovaného jako protodioscin), bisglycinát hořečnatý 230 mg (poskytuje 46 mg hořčíku tj. 12,6 % RHP*), vitamín B6 5 mg (pyridoxin-hydrochlorid), bisglycinát zinečnatý 15 mg (poskytuje 3 mg zinku tj. 30 % RHP*), koenzym B12 (kobalamin) 125 µg, obal kapsle (hydroxypropyl-methylcelulóza, barvivo oxid titaničitý), plnidlo maltodextrin, protispékavé látky (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: