Jako většina stránek na internetu i na našem webu používáme cookies. Užíváním eshopu s tím souhlasíte.

Medvědí česnek

Medvědí česnek tinktura - pro vylučování těžkých kovů, metabolismus cholesterolu, pro normální činnost kardivaskulární  a střevní soustavy

Medvědí česnek

Česnek medvědí (Allium ursinum) patří k nejstarším léčivým bylinám. Až do začátku 20. století, kdy byl isolován alliin, však zůstávalo záhadou, jaká účinná látka je zodpovědná za antibiotické vlastnosti česneku. Antibakteriální účinek alliinu je však aktivován až když se dostane do kontaktu s enzymem alliinázou, tím vznikne allicin, látka se širokospektrálními antibiotickými vlastnostmi.

Tento širokospektrální antibiotický účinek byl ověřen za 1. světové války, kdy pomocí česneku byly úspěšně léčeny zanícené rány a amébovité infekce. Později byl potvrzen účinek proti původci tuberkulózy, salmonelózy, chřipkovým virům.

Byl prokázán také účinek proti bakteriím způsobujícími žaludeční vředy, v některých případech je účinný i proti zlatému stafylokoku. Má významné protiplísňové účinky, zejména proti kvasince Candida albicans.

více zde:http://herbarbylin.webnode.cz/products/cesnek-medvedi-allium-ursinum/


Nejprodávanější

  • 1.
    Medvědí česnek tinktura 50ml Allium ursinum
    k dispozici

    Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Vylučování těžkých kovů, metabolismus cholesterolu, normální činnost oběhové a střevní soustavy. Normální činnost kardiovaskulární...

    149,00 Kč s DPH

Výrobce:
běžná cena 149,00 Kč

Vaše cena 149,00 Kč (5,90 EUR)

k dispozici

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

OWE3YTE