Huperzin A

Huperzin A působí jako silný inhibitor acetylcholinesterázy a také jako antagonista NMDA.

Huperzin A je extrahován z rostliny Huperzia Serrata - Vranec pilovitý, která se vyskytuje v Indii a jihovýchodní Asii. O rostlině se traduje v místních léčitelských knihách, že pomáhá mozku a mozkové aktivitě, má vliv na paměť, pozornost, soustředění i koncentraci. Její vlastnosti nebyly dosud Západní medicínou dostatečně probádány a podpořeny věděckými testy a proto dle nařízení Evropské komise nelze poskytovat žádná tvrzení o účincích tohoto výrobku.

Huperzin A může pozitivně ovlivnit duševní a psychickou pohodu. Huperzin může mít pozitivní vliv na paměť a kognitivní funkce, v Číně je schválen jako oficiální léčivo proti Alzheimerově chorobě. V USA je testován jako potenciální protijed proti některým nervovým jedům.

 Hlášené účinky užívání látky Huperzinu A:

Kognitivní efekty

Kognitivní euforie, zrychlení myšlení, organizace myšlenek, potlačení úzkosti, zvýšené ocenění hudby, bdělost, zlepšení zaostření, všímavost, vylepšení analýzy, časové zkreslení, vylepšení paměti, podrážděnost, zvýšené libido, zvýšení motivace, snová potenciace, zvýšený smysl pro humor, zlepšení emocí

Fyzické účinky

Stimulace, zlepšení výdrže, úleva od bolest

 

 

Nejprodávanější

2805 huperzine a 50 mcg 60 kapsli swanson
 
209 Kč
2802 huperzine a 200 mcg 30 kapsli swanson
 
214 Kč
2 položek celkem